نارنجی وفادار به دنبال تکرار روزهای خوب سایپا

نارنجی وفادار به دنبال تکرار روزهای خوب سایپاسرمربی جدید سایپایی‌ها در صدد است تا این تیم را به سطح اول فوتبال ایران برگرداند.


به گزارش خبرنگار ورزشی مجله خبری، پس از کش و قوس‌های فراوان ابراهیم صادقی به عنوان سرمربی تیم سایپا انتخاب شد تا تلاش خود برای بازگرداندن این تیم ریشه‌دار به لیگ برتر را آغاز کند.

صادقی پیشتر مربیگری خود را از سایپا، تیمی که تمام دوران بازی خود را در آن گذرانده آغاز کرد و یک فصل این تیم را در لیگ نگه داشت. فصل پس از آن اما از ساپیا جدا شد و حالا پس از ۳ سال جدایی از این تیم، به جمع نارنجی‌پوشان برگشته است.

سایپایی‌ها فصل گذشته در لیگ دسته اول رتبه پنجم را به دست آوردند و نتوانستند به لیگ برسند اما در این میان صادقی هدایت این تیم را برعهده دارد و کاظم برجلو، بازیکن باسابقه این تیم در دهه ۸۰ و ۹۰ هم وی را در پست سرپرستی همراهی خواهد کرد.

در فصل جاری البته رقابت در لیگ دسته اول بسیار سخت خواهد بود. صنعت نفت و پیکان به این لیگ سقوط کرده‌اند، فجر سپاسی مدعی صعود است و نفت مسجدسلیمان و دیگر تیم‌ها هم داعیه صعود دارند. در نهایت باید دید نارانجی وفادار امسال می‌تواند تیم محبوب همیشگی خود را به لیگ برتر برساند یا خیر.

انتهای پیام/پست های مرتبط