جست‌وجو برای یافتن آخرین مفقودی سیل سوادکوه ادامه دارد

جست‌وجو برای یافتن آخرین مفقودی سیل سوادکوه ادامه داردمدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران گفت: جست‌وجو برای یافتن آخرین مفقودی سیل سوادکوه ادامه دارد.


به گزارش مجله خبری، غلامعلی فخاری در خصوص آخرین جزئیات عملیات جست‌وجو برای پیدا کردن افراد مفقود شده در حادثه سیلاب شهرستان سوادکوه، گفت: براساس آخرین گزارشات ارسالی تعداد افراد مفقود شده پنج نفر بود که با همت نیرو‌های امدادی ۳ نفر از این تعداد به صورت زنده پیدا شدند.

وی افزود: همچنین پیکر یکی از دو نفر مفقودی باقی مانده نیز روز چهارشنبه هفته گذشته در رودخانه تلار قائم‌شهر پیدا شد، اما متأسفانه هنوز از پیدا شدن آخرین نفر مفقود شده خبری ارسال نشده است و تیم‌های عملیاتی مشغول جست‌وجو هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران با بیان اینکه پس از وقوع حادثه سیل و آب‌گرفتگی محور سوادکوه و منطقه پل‌سفید ۳۵ تیم امدادی به منطقه اعزام شدند، گفت: در بین این ۳۵ تیم اعزامی، یک تیم پیشرو،۷ تیم آنست و ۲ تیم واکنش سریع پشتیبان از استان تهران نیز حضور داشتند.

فخاری در پایان خاطرنشان کرد: تا به این لحظه به ۲۵۷ نفر امدادرسانی شده است، همچنین ۶۱ نفر نیز اسکان اضطراری داده شده‌اند. علاوه بر موارد ذکر شده ۷ نفر نیز به مرکز درمانی منتقل و تخلیه آب از ۳۹ واحد مسکونی شهرستان سوادکوه و پل سفید انجام شده است.

انتهای پیام/پست های مرتبط