بهره برداری از بازار گل آسمان تا دو‌ ماه آینده

بهره برداری از بازار گل آسمان تا دو‌ ماه آینده مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و‌ مشاغل شهر از بهره‌برداری بازار گل آسمان طی دو‌ آینده خبر داد.


به گزارش مجله خبری، سعید بیگی مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر گفت: ساخت بازار گل آسمان در منطقه ۲۲ تهران با توجه به لزوم بهره‌گیری از ظرفیت بخش خصوصی و با همکاری ‌و هماهنگی‌ شهرداری منطقه ۲۲، در این منطقه از چند ماه قبل در دستور کار قرار گرفت.

وی‌ کاهش سفرهای ‌درون شهری برای ساکنین منطقه ۲۲ را یکی از اهداف راه‌اندازی بازار و بازارچه‌های محلی در سطح این منطقه عنوان کرد ‌و افزود : علاوه بر تسهیل دسترسی شهروندان، سامانبخشی به دستفروشان گل ‌‌و گیاه که به صورت سیار فعالیت می‌کنند، حذف واسطه‌ها و کمک به کنترل قیمت محصولات گل و گیاه ‌از اهداف دیگر برای راه اندازی بازار گل آسمان بود.
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر در خصوص جزییات احداث این بازار تشریح کرد: این بازار در فضایی با صد غرفه و ‌با مساحت ۸ هزار متر مربع و سازه های سبک و‌موقت ولی ایمن در دست ساخت است و تاکنون تا حدود ۳۰ تا ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی‌ داشته است.
بیگی با تاکید بر این که بر اساس برآوردها بازار گل آسمان تا دو‌ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید، گفت: پس از تکمیل بازار گل، در غرفه‌های مورد نظر گل‌های آپارتمانی، گل‌های شاخه‌ای ‌‌و محصولات مرتبط گل و گیاه به شهروندان عرضه خواهد شد.
وی‌ در پایان با اشاره به این که فضای پارکینگ کافی در این بازار در نظر‌گرفته‌ شده است تا مزاحمتی برای بافت پیرامونی بازار ایجاد نشود بیان کرد: بازار گل آسمان واقع در منطقه ۲۲ و در شهرک شهید باقری به زودی خدمات مورد نیاز را با سهولت بیشتر ‌‌و قیمت مناسبت به شهروندان این منطقه ارایه خواهد کرد.

‏‎انتهای پیام/پست های مرتبط