آغاز فاز دوم احداث سه زمین ورزشی خیالستان در بزرگراه امام علی (ع)

آغاز فاز دوم احداث سه زمین ورزشی خیالستان در بزرگراه امام علی (ع)شهردار منطقه 8 تهران از آغاز فاز دوم احداث سه زمین ورزشی خیالستان در عرصه بزرگراه امام علی خبرداد.


به گزارش مجله خبری، فاطمه تنهایی شهردار منطقه ۸ با اشاره به بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از اجرای فاز دوم پروژه خیالستان، اظهار کرد: با اتمام فاز اول عملیات عمرانی و زیرساختی پروژه خیالستان زندگی در عرصه بزرگراه امام علی (ع)، با سپری شدن فرایند تعیین پیمانکار این پروژه، احداث مجموعه ورزشی شامل سه زمین ورزشی فوتبال، والیبال و بسکتبال و اسکیت در بازه زمانی ۶ ماهه آغاز شد.

شهردار منطقه با بیان اینکه مجموعه‌های ورزشی موجود منطقه پاسخگوی ظرفیت جمعیتی منطقه نیست، اضافه کرد: در این دوره مدیریت شهری بنا به ضرورت نیاز محدوده ناحیه ۳ به سرانه‌های ورزشی، این پروژه در حوزه سرانه ورزشی تفریحی بازتعریف شد که با احداث این مجموعه ورزشی طی شش ماه آینده، ۶ هزار و پانصد متر عرصه به سرانه فضای ورزشی منطقه اضافه خواهد شد.

به گفته شهردار منطقه این مجموعه ورزشی دارای سه زمین ورزشی رو باز و زمینی برای ورزش‌های همگانی و برگزاری رویدادها و مسابقات محله‌ای و منطقه‌ای بوده و مجهز به سکوی تماشاگران، رختکن و کلیه تجهیزات بهداشتی برای استفاده ساکنان محدوده شرق تهران خواهد بود.

انتهای پیام/پست های مرتبط