سرمربی تیم فوتسال آلومینیوم : بازیکنان بایدحرمت پیراهن تیم را نگه دارند / همه ما باید برای صعود به لیگ برتر بجنگیم

سرمربی تیم فوتسال آلومینیوم : بازیکنان بایدحرمت پیراهن تیم را نگه دارند / همه ما باید برای صعود به لیگ برتر بجنگیم

سرمربی فوتسال آلومینیوم اراک با بیان این که همه بازیکنان بایدحرمت پیراهن این تیم را نگه دارند گفت:بازیکن سالاری جایی در تیم آلومینیوم ندارد.به گزارش مجله خبری از اراک ، سید محمد موسوی در گفتگو با مجله خبری افزود : مجله خبریمه اصلی من برای حضور در آلومینیوم این است تا با پشتوانه هوادران ، فوتسال اراک را به جایگاه واقعی خود برسانیم .

موسوی در ادامه اظهار داشت: همه ما باید قدر این پیراهن با ارزش را بدانیم و در این راه همه تلاش خود را بکنیم. حتی اگر در زمین مسابقه شکست بخوریم، اجازه نمی‌دهیم اخلاق، عزت و اعتبار باشگاه بزرگ آلومینیوم خدشه‌دار شود.

وی افزود : به همه بازیکنان تاکید می‌کنم که حرمت این پیراهن را نگه دارند و اصول اخلاقی و شخصیت باشگاه را همواره مد نظر قرار دهند. اگر چیزی جز این رقم بخورد، با کسی تعارف نداریم و با او برخورد خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتسال آلومینیوم گفت : مسئله بومی و غیر بومی در ورزش روز دنیا کاملا منسوخ شده است ، همه ما باید برای یک هدف که آنهم موفقیت تیم آلومینیوم و صعود به لیگ برتر است بجنگیم.

موسوی در ادامه اظهار داشت: مسیر دشواری را برای رسیدن به لیگ برتر در پیش داریم ، در این راه به کمک همه صاحب نظران و پیشکسوتان فوتسال نیاز داریم.

وی به نقش رسانه ها در به موفقیت رسیدن تیم فوتسال آلومینیوم اشاره کرد و گفت : اصحاب رسانه به عنوان نمایندگان افکار عمومی می توانند با همفکری خود حاشیه ها را از تیم دور نگاه دارند و مسیر موفقیت را برای ما هموار سازند .

موسوی در پایان اظهار داشت: جا دارد از اعتماد هیئت مدیره و مدیران باشگاه آلومینیوم به اینجانب تشکر کنم و قول می دهم تمام توان خود را برای رسیدن به موفقیت این تیم بکار بگیرم.مطالب مرتبط