برخورد پلیس با مخلان نظم در فضای مجازی

برخورد پلیس با مخلان نظم در فضای مجازی

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:پلیس با بر هم زنندگان نظم عمومی و مشوش کنندگان اذهان در فضای مجازی به شدت برخورد می کند.به گزارش خبرگزاری مجله خبری از استان کهگیلویه و بویراحمد؛سرهنگ علیجان وابستگی با اشاره به دست به دست شدن کلیپ درگیری در یکی از خیابان های مرکز شهر یاسوج افزود: تصاویر منتشرشده در فضای مجازی درگیری خانوادگی بوده و شایعات در این زمینه تکذیب می شود.

وی گفت: ساعاتی پیش فیلمی مبنی بر درگیری در خیابانی در یاسوج و کشته شدن فردی در فضای مجازی منتشر شد.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: این درگیری، خانوادگی بوده و داماد خانواده با خانواده همسرش درگیر و این نزاع به خیابان کشیده شده است.


وارستگی با تاکید بر اینکه با منتشر کنندگان شایعات برخورد قانونی می شود از مردم خواست از انتشار اینگونه خبرها و شایعات در فضای مجازی بپرهیزند چرا که پلیس بدون هیچ اغماضی با منتشر کنندگان برخورد قانونی می کند.

دستگیری پدر متهم حادثه خیابان هجرت۳

دادستان مرکز کهگیلویه و بویراحمد هم گفت: پدر متهم حادثه خیابان هجرت ۳ یاسوج دستگیر و متهم اصلی نیز تحت تعقیب است.

ملک حسینی افزود: در این شرایط باز نشر گسترده این فیلم ها احساس نا امنی را چند برابر می کند و مثل بنزین بر آتش پاشیدن است.

وی با بیان اینکه باز نشر این فیلم ها موجب ایجاد رعب و وحشت می کند ادامه داد: مردم باید از انتشار اینگونه فیلم ها در فضای مجازی خودداری کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط