کشف یک اختلاس گسترده در استان ایلام

پس از یک دوره رصد اطلاعاتی و طی عملیاتی دقیق با همت سربازان گمنام امام زمان (عج)، یک فقره فساد گسترده مالی در یکی از ادارات کل استان ایلام کشف شد.به گزارش مجله خبری، پس از یک دوره رصد اطلاعاتی و طی عملیاتی دقیق با همت سربازان گمنام امام زمان (عج)، یک فقره فساد گسترده مالی در یکی از ادارات کل استان ایلام کشف شد.

عبدالوهاب بخشنده دادستان مرکز استان ایلام دراین راستا بیان داشت: یکی از معاونین و دونفر از پرسنل این اداره کل در این راستا دستگیر و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد، تحقیقات از دو متهم دیگر در یکی از شعب بازپرسی درحال انجام است.

دادستان ایلام گفت: این اشخاص با سوء استفاده از موقعیت شغلی و تطمیع دیگر پرسنل مبادرت به فروش اقلام دولتی و تحصیل وجوه ناشی از آن به نفع خود نمودند

دادستان ایلام افزود در این پرونده فساد کلان : تمام اموال یکی از متهمین ازجمله خودرو های لوکس و واحد های آپارتمانی در راستای حفظ حقوق بیت المال و با عنایت به پولشویی این شخص تا صدور رأی قطعی در توقیف خواهد بود.

بخشنده افزود : فرد معرفی شده به زندان در تحقیقات اولیه صراحتا به اختلاس شصت میلیارد ریال و شگرد تحصیل آن اقرار نموده است و با توجه به اقرار متهم مبلغ اختلاس چندین برابر مبلغ اعلامی از سوی متهم است و در حال بررسی می باشد.

وی افزود: تحقیقات با تلاش شبانه روزی احدی از بازپرسان ومجاهدت، سربازان گمنام امام زمان (عج) تا شناسایی تمام مرتبطین،اموال تحصیل شده و انهدام کامل این شبکه ادامه خواهد داشت.


آیا این خبر مفید بود؟

7

0


نتیجه بر اساس 7 رای موافق و 0 رای مخالف


پست های مرتبط