سهم عمده از توان بازدارندگی کشور نتیجه تلاش کارکنان پدافند هوایی است

معاون هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: سهم عمده از توان بازدارندگی کشور نتیجه تلاش جهادی کارکنان پدافند هوایی است.به گزارش مجله خبری از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ محمد اکرمی‌نیا در آئین تکریم و معارفه جانشین اداره عقیدتی سیاسی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) گفت: در حوزه امنیت در سطح بسیار خوبی قرار داریم و اگر امروز به این سطح از بازدارندگی رسیده‌ایم سهم عمده آن مربوط به تلاش جهادی کارکنان پدافند هوایی است.

وی افزود: از آنجا که تهدیدات اولیه و اصلی علیه کشور، هوایی است، در این حوزه پدافند هوایی نقش اول و اساسی را ایفا می‌کند و بنا به فرمایش فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی)، پدافند هوایی در اولویت است.

معاون هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با اشاره دور جدید مذاکرات وین اظهار کرد: دشمنان تلاش کردند با هیاهو، تهدید و معتبرسازی تهدیدات نظامی علیه کشور، در روند این دوره از مذاکرات تأثیرگذار باشند که خوشبختانه نتوانستند به اهداف‌شان برسند.

سرتیپ اکرمی نیا با بیان اینکه مردم ایران هرکجا مقاومت کردند، سازنده و نتیجه‌بخش بوده است، تصریح کرد: امروز توانستیم ۴ سال بعد از خروج آمریکا از برجام و با تمام تحریم‌ها و فشارهای حداکثری روی مردم و مقاومت جانانه ملت، محدودیت‌ها را برداریم و توان هسته‌ای کشور را بازیابی کرده و توسعه دهیم و سطح غنی‌سازی را به ۶۰ درصد برسانیم.

وی تاکید کرد: علاوه بر اینها، مجله خبریمه موشکی را توسعه داده و دقت آنها را بالا بردیم و مهم‌تر از همه نقش‌آفرینی منطقه‌ای را نیز توسعه دادیم که تمام اینها به مدد مقاومت مردم و در خط مقدم نیروهای مسلح و در رأس، تدابیر داهیانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) میسر شد.

معاون هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با اشاره به اینکه دشمن امروز با جنگ روایت‌ها به میدان نبرد آمده است، اظهار داشت: در این جنگ دشمن واقعیت‌ها را وارونه نشان می‌دهد و از طریق امپراطوری رسانه‌ای می‌خواهد مسائل کشور را طوری جلوه دهد که مردم دچار یأس و نامیدی شوند و از حمایت و پشتیبانی نظام دست بردارند که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بحث جهاد تبیین را مطرح فرمودند و همه ما باید تبیین‌گر باشیم و در این حوزه فرماندهان، نخبگان و مسئولان به خاطر مرجعیت فکری نقش بسیار اساسی دارند.

در این مراسم از زحمات سرهنگ عباس غفوریان به خاطر ۳۰ سال تلاش مجدانه تقدیر و تجلیل شد و سرهنگ علیرضا شکیب به عنوان جانشین و معاون هماهنگ کننده جدید اداره عقیدتی سیاسی قرارگاه مشترک پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) کشور منصوب شد.


انتهای پیام//


پست های مرتبط