چه کسی جانشین ملکه انگلیس می‌شود؟

طبق رسم خانواده سلطنتی، شاهزاده ولز پس از مرگ ملکه پادشاه خواهد شد و عصر درگذشت ملکه برای ملت سخنرانی خواهد کرد. در همین حال، دوشس کورنوال کامیلا، همسر چارلز دوم، ملکه خواهد شد.به گزارش گروه بین‌الملل مجله خبری، ملکه الیزابت دوم در بستر بیماری است، رسانه‌های محلی حال وی را وخیم گزارش کرده‌اند.

منابع خبری از جمع شدن اعضای سلطنتی در کنار بستر او در بالمورال نیز خبر دادند.

طبق رسم خانواده سلطنتی، شاهزاده ولز پس از مرگ ملکه پادشاه خواهد شد و عصر درگذشت ملکه برای ملت سخنرانی خواهد کرد. در همین حال، دوشس کورنوال کامیلا، همسر چارلز دوم، ملکه خواهد شد.

اگر شاهزاده چارلز بخواهد نام خود را حفظ کند (خانواده سلطنتی می توانند پس از رسیدن به تاج و تخت، نام دیگری را انتخاب کنند) او به عنوان پادشاه چارلز سوم شناخته می شود.

اعتقاد بر این است که شاهزاده ویلیام(پسر چارلز دوم) پس از آن شاهزاده ولز خواهد شد. در سال 2019، سان گزارش داد که ملکه پس از 94 سالگی، 18 ماه دیگر «بازنشسته» خواهد شد.

عموماً اعتقاد بر این بود که شاهزاده چارلز در سال 2021 وظایف ملکه را به عهده خواهد گرفت. یک منبع سلطنتی در آن زمان به این نشریه گفت: "مجله خبریمه ریزی برای پادشاه شدن چارلز مدتی است که ادامه دارد." یک انتقال آشکارا در حال انجام است.


آیا این خبر مفید بود؟

0

0


نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف


پست های مرتبط