پزشکیان: امیدوارم حضور مردم در صحنه فریاد جدیدی برای تغییر باشد

پزشکیان: امیدوارم حضور مردم در صحنه فریاد جدیدی برای تغییر باشدنامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ابراز امیدواری کرد: حضور مردم پای صندوق‌های رای، فریاد جدیدی برای تغییر در نگاه، رفتار، گفتگو و تقسیم و تخصیص منابع باشد.


به گزارش گروه سیاسی مجله خبری، مسعود پزشکیان ساعاتی پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری در پیامی ویدیوئی خطاب به مردم گفت: از اعماق وجودم به زنان، مردان، دختران، پسران و فرزندان ایران عزیزم درود می‌فرستم؛ از اینکه نتوانستم در مدت کوتاه فرصت تبلیغات و گفتگو‌ها خدمت مردم در تمام استان‌ها برسم، شرمنده‌ام.

وی با بیان اینکه از طریق این پیام ویدیویی چند کلامی با مردم صحبت می‌کنم، گفت: اقبال لاهوری شعر زیبایی دارد که می‌گوید «مانند صبا خیز و وزیدن دگر آموز، دامان گل و لاله کشیدن دگر آموز، اندر دلک غنچه خزیدن دگر آموز، موئینه به بر کردی و بی ذوق تپیدی، آنگونه تپیدی که بجائی نرسیدی، در انجمن شوق تپیدن دگر آموز».

این نامزدانتخابات ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه ما باید یک بار دیگر برخیزیم و طرحی نو دراندازیم؛ گفت:با کمک مردم و همه عزیزان در این کشور از همه قومیت‌ها، زبان‌ها و لهجه‌ها، با هم دست به دست هم داده و برای ایران‌مان و نجات کشورمان از فقر، دروغ، تبعیض و بی‌عدالتی تلاش کنیم تا آن را نابود کرده و از بین ببریم.

پزشکیان ابراز امیدواری کرد که حضور مردم پای صندوق‌های رای، فریاد جدیدی برای تغییر در نگاه، رفتار، گفتگو و تقسیم و تخصیص منابع باشد.

وی در پایان بار دیگر خطاب به مردم گفت: مردم من را به خاطر آنکه نتوانستم خدمت آنها در تمام استان‌ها برسم، ببخشند؛ ان شاءالله با حضور مردم بتوانیم با قدرت بالا بیایم و همراه مردم برای نجات ایران تلاش خواهم کرد.

انتهای پیام/پست های مرتبط