رهبر ارکستر ملی: برخی خوانندگان به اسم مردم جیب مردم را خالی می‌کنند/ سراج: اشعار بیدل را به دلیل معماگونه بودن انتخاب کردم

رهبر ارکستر ملی: برخی خوانندگان به اسم مردم جیب مردم را خالی می‌کنند/ سراج: اشعار بیدل را به دلیل معماگونه بودن انتخاب کردمحسام‌الدین سراج و همایون رحیمیان توضیحاتی را درخصوص ارکستر ملی ایران، وضعیت این روزهای موسیقی، اشعار بیدل دهلوی و همکاری ۴۰ساله باهم ارائه دادند.


به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و هنر مجله خبری؛ «ماه من» عنوان تازه‌ترین کنسرت ارکستر ملی ایران است که ۱۲ و ۱۳ تیر ماه از ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت برگزار می‌شود.

به همین بهانه خبرنگار گروه فرهنگ و هنر مجله خبری در خصوص این اجرا، ارکستر ملی ایران، تغییر ذائقه مخاطب و همکاری ۴۰ساله رحیمیان و سراج گپ‌وگفتی با آن‌ها داشته است که خلاصه‌ای از آن را در ادامه می‌بینید.

ارکستر ملی ایران در این اجرا با رهبری همایون رحیمیان و خوانندگی حسام‌الدین سراج، قطعاتی نوستالژیک در موسیقی ایرانی را اجرا می‌کند.

«توحید»، «شب عاشقان بیدل»، «ماه من»، «ای ایران»، «حلقه گیسو»، «نشان بی نشان»، «سیمین بری»، «راپسودی برای ویولن و ارکستر» و... قطعاتی هستند که قرار است در این اجرا، پیش روی مخاطبان قرار بگیرد.

به زودی مشروح این گفت‌وگو منتشر خواهد شد.کد ویدیو دانلود فیلم اصلیخبرنگار: تبسم کشاورز

انتهای پیام/پست های مرتبط