مامورنمای ۷۰ میلیونی در جنوب تهران دستگیر شد

مامورنمای ۷۰ میلیونی در جنوب تهران دستگیر شدسرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری یک نفر مامور قلابی که خود را سرگرد آگاهی معرفی کرده بود، خبر داد.


به گزارش مجله خبری، سرهنگ سید محمدرضا موسوی گفت: پیرو خبر واصله به پلیس ۱۱۰ مبنی بر غصب عنوان توسط فردی در محدوده خیابان مراد خانی، ماموران کلانتری به محل اعزام شدند تا موضوع را بررسی کنند. وی افزود: با بررسی فیلم‌های ضبط شده‌ی دوربین‌های مداربسته و به کارگیری شیوه‌های نوین پلیسی، هویت متهم شناسایی و در اختیار تمامی واحد‌های گشت قرار گرفت.

این مقام انتظامی به گشت زنی‌های هدفمند اشاره کرد و گفت: ماموران پس از مدتی گشت زنی توانستند متهم را شناسایی و دستگیر کنند که در بررسی اولیه از وی یک عدد بی سیم، یک رشته دستبند قلابی و یک عدد باتوم کشف و ضبط گردید که متهم خود را سرگرد آگاهی معرفی نموده و به کلانتری انتقال داده شد.

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ تصریح کرد: پس از انتقال متهم به کلانتری پنج نفر از شکات این متهم شناسایی شدند که اظهار داشتند که در مجموع ۷۰۰ میلیون ریال به دفعات مختلف از آنان اخاذی شده و متهم به جرم خود مبنی بر غصب عناوین اعتراف نمود.

سرهنگ موسوی خاطر نشان کرد: متهم جهت بررسی‌های بیشتر و کشف جرائم احتمالی به مراجع قضایی معرفی شد. سرهنگ موسوی در پایان به شهروندان توصیه نمود: مراقب افراد سود جو باشند و با مشاهده افرادی که مشکوک به سو استفاده از لباس و تجهیزات نظامی هستند، حتما به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام/پست های مرتبط