پزشکیان: حق مردم را از قلدران خواهیم گرفت/ همه با هم برابریم

پزشکیان: حق مردم را از قلدران خواهیم گرفت/ همه با هم برابریمنامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: همه با هم در ایران برابریم و چه ترک، چه کرد چه بلوچ و تمام اقوام هیچ برتری مقابل هم نداریم.


به گزارش مجله خبری، مسعود پزشکیان که به ارومیه سفر کرده است، بعد از ظهر چهارشنبه - ۱۳ تیر- در جمع گروه‌های مختلف مردمی از سراسر استان آذربایجان غربی در خانه جوان در ارومیه، گفت: من فرزند این آب و خاکم و از محله عرب‌باغی ارومیه هستم و خاطرات زیادی از این شهر داریم و مطمئن باشید هیچ گاه به عنوان فرزند آذربایجان به شما دروغ نخواهم گفت و با مردم صادق خواهم بود.

وی افزود: برخلاف گفته‌های رقبا، همه مردم ایران انقلابی‌اند و ثابت خواهیم کرد ساده و صادق صدای محرومان و بی صدایان خواهیم بود.

کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد: ما حق مردم خودمان را با قدرت از قلدران جامعه خواهیم گرفت و صدای بی صدایان و محرومان خواهیم بود، من نوکر مردم هستم و از مردم برای گرفتن حق آنها تلاش خواهم کرد.

پزشکیان با تمجید از تلاش نیرو‌های انتظامی، ارتش و سپاه اظهار کرد:تلاش ما رونق گردشگری و تجارت ایران و آشتی با دنیاست و باید بدانیم با بستن مرز‌ها به جایی نخواهیم رسید.

وی ادامه داد: افرادی که یک اداره را مدیریت نکردند حالا می‌خواهند بیایند مملکت اداره کنند، آنها مدعی اند ما با مردم نیستیم در حالی که ما نوکر مردمیم و در کنار آنان هستیم و همیشه با مردم بوده و این رویه را ادامه خواهیم داد.

پزشکیان خاطر نشان کرد: رسول خدا (ص) وقتی مکه را فتح کرد سخنرانی کرد و پیام‌های بسیاری داشتند و یکی از پیام‌ها این بود «همه انسان‌ها باهم مثل برادرند...»، عرب و عجم هیچ‌برتری به جز تقوا بر هم ندارند، از ترک و کرد و عرب و بلوچ و سایر اقوام و ... در ایران همه باهم برادریم.

وی در میان تشویق حاضران در سالن گفت: بژی کرد و بژی آذربایجان/ یاشاسین آذربایجان یاشاسین ایران / زنده باد آذربایجان، زنده باد ایران با همه اقوام و مذاهب ایران، ایران متحد و یک صدا.

انتهای پیام/پست های مرتبط